Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aktualności

Żywienie medyczne - jego efekty oraz polecane środki

Niedożywienie może przyczynić się do słabszej tolerancji leków oraz zmniejszenia ich efektywności. Należy mu zapobiegać ze wszystkich sił!

Odpowiednie odżywianie jest jednym z najważniejszych czynników walki z chorobą nowotworową, odzyskaniem sprawności po udarze, czy wielu innych dolegliwościach.Temat żywienia medycznego jest rozległy, bo każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Posegregowaliśmy informacje na naszym sklepie internetowym i zachęcamy Państwa do zapoznania się w czym może pomóc dobra dieta w chorobie.

Czytaj więcej
Zostań Dawcą szpiku kostnego

Oprócz krwiodawstwa bardzo istotne w ratowaniu życia jest oddawanie szpiku kostnego. W naszym otoczeniu pojawiła się osoba potrzebująca, dlatego postanowiliśmy się zapisać. Was również prosimy o pomoc przyszłym potrzebującym.

Aby zarejestrować się jako dawca najłatwiej będzie przejść na poniższy adres i wcisnąć zielony przycisk.

https://www.dkms.pl/pl

Czytaj więcej
Profilaktyka przeciwodleżynowa

Zapobieganie odleżynom jest bardzo ważne niemal u wszystkich pacjentów i bliskich obłożnie chorych. Odpowiednia higiena i korzystanie z materacy zmiennociśnieniowych przyczynia się do szybszego leczenia owrzodzeń oraz zapobiega powstawaniu nowych ran. To znaczne ułatwienie codziennnej pracy pozwala również ulżyć choremu w cierpieniach.

Zapraszamy do lektury na ten temat, na zaprzyjaźnionej nam stronie.

Czytaj więcej
Otrzymuj punkty za zakup rękawic medycznych

Wystartowaliśmy z programem lojalnościowym, w którym nagradzamy Państwa cykliczne zakupy. Za każdy zakup otrzymujecie Państwo punkty na swoje konto. Punkty z kolei można wymienić na towary, nagrody specjalne (dostępne wkrótce) lub zniżkę na zamówienie. Pełne zasady programu znajdziecie Państwo tutaj.

Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel