Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Termin dostawy (stan na 14/06/2013 r.)

 

Przez ostatnie 12 miesięcy 99,67% zamówień zostało wysyłanych terminowo. Od początku listopada 2011 r. tylko dwa zamówienia dotarły do klienta po 5. dniach roboczych. 
W razie jakichkolwiek problemów natychmiast kontaktujemy się z zamawiającym. O
d początku listopada 2011 r. wszystkie sprawy związane z zamówieniami zostały uzgodnione w ciągu 1. dnia roboczego, z czego ponad 67% w tym samym dniu kalendarzowym.
Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

 

Dla stałych odbiorców negocjujemy indywidualne warunki handlowe  

 

Jeżeli wartość Państwa zamówień przekracza 700 zł. miesięcznie, prosimy o skorzystanie z opcji "Zapytaj o ceny dla stałych odbiorców". Dzięki niej możecie przesłać miesięczne zapotrzebowanie na poszczególne produkty. W ciągu 48 godzin przygotujemy dla Państwa ofertę cenową.


Zapytanie można również złożyć telefonicznie lub przesłać e-mailem. 

Stali odbiorcy mają możliwość otrzymywania faktur z odroczonym terminem płatności. 

 

Towar na zamówienie i dostępność

 

 

Od 19/04/2012 r. nasz sklep internetowy jest w pełni zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów w naszym magazynie są synchronizowane co 30 min.

 

  Dostawa w drodze
Produkt, jest stale w naszej ofercie. Brak jest chwilowy i z całą pewnością towar został zamówiony i jest w drodze od dostawcy. Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.
     
  Produkt na zamówienie

Wszystkie produkty wystawione w sklepie są stale w naszej ofercie. Towar na zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić  przy najbliższej dostawie, czyli do 7. dni roboczych. Zwykle są to 2-3 dni robocze.

Stany magazynowe produktów na zamówienie nie są synchronizowane.


 

Szukany produkt nie został odnaleziony? 

 

To wcale nie musi oznaczać, że nie mamy go w magazynie. Sklep internetowy jest młodszym bratem naszej hurtowni. Systematycznie wprowadzamy do niego kolejne produkty z naszej oferty. Ponieważ chcemy, aby prezentacja produktu była profesjonalna, musi zabrać to trochę czasu. Nie wahaj się przed zadaniem pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

 BESTSELLER 

 

Lista bestsellerów zawiera 12 pozycji i jest tworzona automatycznie na podstawie ilości zamówień na dany produkt. Lista jest prowadzona od 01/01/2012 r.
Nie ingerujemy w żaden sposób w jej zawartość, porządek produktów w strefie "Bestsellery" na stronie głównej jest losowy, a na liście - alfabetyczny.

 

POLECANE 

 

Na liście "polecane przez OSS" znajdziecie Państowo produkty, na które - naszym zdaniem - warto zwrócić uwagę.

 

 

 

 

kontakt

 

Zapraszam do współpracy,

       

Radosław Srokowski  Radosław Srokowski
  Prezes Zarządu
  

 

 

 

pixelpixelpixelpixel