Darmowa dostawa od 450,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulamin sprzedaży wysyłkowej w sklepie internetowym www.chorywdomu24.com

Właścicielem sklepu internetowego www.chorywdomu24.com jest:

OSS spółka z o.o.
ul. Siennicka 25, 80-768 Gdańsk
tel. (58) 524 30 33, fax (58) 765 08 30
NIP: 957-090-27-21, REGON: 220011200, KRS: 0000228359

Konto do wpłat:
Bank: Pekao BP, nr konta: 05 1440 1345 0000 0000 0569 8596
 
 

 


 

1. Jakość
 

Towary sprzedawane przez naszą firmę są wysokiej jakości. Sposób ich magazynowania, pakowania i transportu jest zgodny z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

Jeżeli materiały dotyczące produktów zamieszczone na stronach sklepu nie są wystarczające, zobowiązujemy się do wysłania naszym klientom wszelkich potrzebnych lub wymaganych prawem dokumentów w terminie do 2. dni roboczych.

Na wszelkie pytania dotyczące produktów i ich właściwości odpowiadamy terminie do dwóch dni roboczych. Zastrzegamy sobie prawo do ignorowania zapytań anonimowych.

 

2. Sposób zamawiania i dostawa towaru.
 

Oferowane produkty można zamawiać:

- w internecie przez stronę sklepu (wymagana rejestracja),

- e-mailem na adres biuro@oss.com.pl,
- telefonicznie (58 524 30 33) lub faxem (58 765 08 30),
- osobiście w siedzibie firmy.

Po przyjęciu zamówienia, w niektórych przypadkach możemy potwierdzać je telefonicznie. Prosimy, oprócz danych Państwa firmy podawać nazwisko osoby, z którą możemy się skontaktować przy  potwierdzaniu zamówienia.
Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5. dni, mogą zostać odrzucone. O odrzuceniu zamówienia klient zostanie poinformowany e-mailem na adres podany w zamówieniu. 
Do realizacji zamówienia niezbędne jest podanie numeru telefonu, zostanie on przekazany kurierowi, który w razie problemów z odnalezieniem adresu lub zastaniem osoby,  będzie się kontaktował w celu ustalania szczegółów i czasu dostawy.


Na produkty niestandardowe i niektóre produkty sprowadzane pod zamówienie możemy poprosić o zadatek, który przed przystąpieniem do realizacji zamówienia musi być wpłacony na nasze konto podane w punkcie 3 lub wpłacony osobiście w siedzibie firmy. O konieczności wpłaty zaliczki Klient będzie informowany telefonicznie lub e-mailem.


OSS spółka z o.o. dostarcza towar na terenie Polski firmami spedycyjnymi: Siódemka i Poltraf.  W okolicach Trójmiasta dostawy realizujemy własnym transportem.
Wybór innego sposobu dostawy wymaga uzgodnienia z naszym Działem Handlowym.

Za dostawę pobierana jest zryczałtowana opłata w wysokości 19,99 zł. brutto  (16,25 zł. netto), zamówienia o wartości brutto powyżej 350,00 PLN dostarczane są bezpłatnie.       
Towar zamówiony do godziny 14:00 danego dnia roboczego i znajdujący się w naszym magazynie w Gdańsku,  wysłyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych.
Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

Produkty, które są osiągalne i jesteśmy je w stanie wysłać w dniu składania zamówienia bądź następnym dniu roboczym, możemy wysyłać bez wcześniejszego kontaktu z Klientem. Jeżeli zamówionego towaru nie mamy w magazynie i jest on nieosiągalny, Klient będzie informowany o tym fakcie telefonicznie lub e-mailem.

Nie przygotowujemy przesyłek w soboty i niedzielę, a składane w te dni zamówienia realizujemy w poniedziałek. Ze względu na przechowywanie towaru w magazynach firm spedycyjnych w weekendy, staramy się nie nadawać paczek w piątki.
Podane terminy i okresy są jedynie orientacyjne i nie stanowią zapewnień i oświadczeń o terminie realizacji. W dniu nadania przesyłki Klient będzie informowany jest o tym e-mailem lub telefonicznie. 

W przypadku zamówień, których wartość przekracza 5.000 zł netto zastrzegamy możliwość realizacji partiami - w takim przypadku całkowity czas realizacji zamówienia wyniesie do 7. dni roboczych, z tym, że pierwsza partia zostanie wysłana w terminie do 2. dni roboczych.

Realizacja zamówień, których wartość przekracza 5.000 zł netto może zostać uzależniona od wpłaty części lub całości wartości zamówienia.

Dla stałych odbiorców przewidujemy możliwość negocjowania indywidualnych warunków handlowych.  

 

3. Sposób zapłaty  

 

Standardową formą płatności stosowaną przez naszą firmę dla nowych i okazjonalnych klientów jest przesyłka za pobraniem lub przedpłata. 

Dla stałych odbiorców wystawiamy faktury przelewowe z odroczonym terminem płatności.

Termin płatności i wysokość limitu kredytowego wymagają uzgodnienia z Działem Handlowym.
  
Konto do wpłat:

OSS spółka z o.o., ul. Siennicka 25, 80-765 Gdańsk

Pekao BP, nr konta: 05 1440 1345 0000 0000 0569 8596 


4. Dokumenty sprzedaży  
 

OSS spółka z o.o. wystawia dokument sprzedaży do każdej dokonanej transakcji. Dokumentem tym jest faktura VAT.
  

5. Zwroty:

 

5.1. Odstąpienie Klienta (konsumenta) od umowy kupna jest możliwe w terminie 14. dni od daty otrzymania przesyłki. Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Wówczas należy zwrócić towar w stanie niezmienionym (w przypadku butelek i opakowań plombowanych - warunkiem przyjęcia zwrotu jest nieuszkodzona plomba). Numer serii i data ważności muszą być zgodne z fakturą zakupu. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt nosi znamiona uszkodzenia mechanicznego.
Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży oraz numer konta bankowego, na jaki OSS spółka z o.o. ma zwrócić zapłatę.
5.2.
Adres wysyłki: OSS spółka z o.o., ul. Siennicka 25, 80-768 Gdańsk.
5.3.
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
       Nie przyjmujemy przesyłek ze zwracanym towarem wysłanych "za pobraniem".
5.4. Po otrzymaniu zwrotu OSS spółka z o.o. wystawi fakturę korygującą, którą Klient musi podpisać i zwrotnie odesłać.
       W ciągu 2. dni roboczych od otrzymania podpisanej kopii faktury korygującej OSS spółka z o.o.
        zwróci pieniądze na konto Klienta. 

5.5. Przedstawione powyżej warunki zwrotu towaru nie dotyczą podmiotów gospodarczych.
5.6. Wymiana lub zwrot towaru zakupionego przez podmioty gospodarcze wymaga zgody OSS spółka z o.o.
       Prośby o wymianę lub zwrot towaru, złożone przez podmioty gospodarcze rozpatrujemy w ciągu 2. dni roboczych.
 

6. Ochrona danych:

 
Zapewniamy ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności handlowej i zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany) informujemy, że administratorem danych jest:

OSS spółka z o.o.
ul. Siennicka 25,
80-768 Gdańsk

Dalsze informację uzyskasz czytając naszą Politykę prywatności

 


7. Prawa autorskie:

 

Firma OSS spółka z o.o. jest właścicielem praw autorskich do projektów graficznych, materiałów i zdjęć zawartych na stronach: www.chorywdomu24.com, dlatego prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania zgody na ich ewentualne kopiowanie. Każde naruszenie praw autorskich będzie ścigane na drodze prawnej.
Materiały publikowane na stronie takie jak porównania, porady itp. mogą być wykorzystywane przez klientów OSS sp z o.o. na własny użytek.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji i informacji. Prawa autorskie do wszelkich materiałów informacyjnych i ulotek pochodzących od producentów należą do nich i zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.


8. Reklamacje
  

Reklamacje ilościowe lub jakościowe prosimy zgłaszać telefonicznie lub e-mailem w celu ustalenia metody dalszego postępowania.
Do procesu reklamacji stosowane są  przepisy polskiego prawa.
Reklamacje rozpatrujemy w terminie do 14. dni.
Respektujemy wszystkie uprawnienia konsumentów wynikające z polkiego prawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Handlowym.


9. Postanowienia końcowe.
 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Handlowym przed podjęciem decyzji o zakupie. W przypadku rozbieżności pomiędzy informacją na stronie, a treścią dokumentów pochodzących od producenta przyjmuje się, że prawidłowe dane zawierają dokumenty pochodzące od producenta.
Staramy się aby zamieszczone informacje były aktualne. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i informacje.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt z Działem Handlowym.

 

Zapraszam do współpracy,

      

Radosław Srokowski  Radosław Srokowski
  Prezes Zarządu
  

 

     

 


Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ,  VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod
nr 0000228359, Kapitał zakładowy: 150 000, 00 zł. wpłacony w całości.  NIP: 957-090-27-21, 
REGON 220011200

pixelpixelpixelpixelpixel